Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Krempna

Wynajem rowerów elektrycznych w wypożyczalni rowerów do dyspozycji klientów

Jeśli go przeczytasz, to jest prawdopodobne, że będziesz wynajmować rower dla siebie. Ale jeśli rower ma określoną funkcję, musisz zadać sobie pytanie, jaki jest zamierzony cel. Jaki jest cel? Istnieje wiele powodów, dla których sektor rowerowy powinien zostać ustanowiony, ponieważ stanowią one szerokie grupy produktów. Są zupełnie inne. Sprawić, że celem będzie decyzja, jak korzystać z rowerów w pewnych okolicznościach. Czy to nie tylko wycieczki miejskie czy weekendowe dla studentów? Co jest ważne dla profesjonalnego doświadczenia jazdy? Dlaczego mam się założyć, że zawsze będzie powszechna?

Rower elektryczny

Wypożyczenie roweru, ile kosztuje? Nie więcej niż 100zł za dobę. Wzamian za to możesz odbyć wspaniałą wycieczkę rowerową i spędzić czas na świeżym powietrzu. Podziwiaj piękne widoki, trasę przez Ciechań, Grab, Ożenną.

Rowery elektryczne górskie FULL z pełnym zawieszeniem i napędem elektrycznym

Oferujemy wynajem rowerów górskich z silnikami elektrycznymi i hamowania z kontrolą trakcji. Rower E-MT. Rowery zazwyczaj mają duże opony. Gwarantuje przyjemną i przyjemną jazdę w trudnych górach. Rower Haibike wyposażony jest w koła o szerokości 27 i 29 cali. Rezerwacje mogą być dokonywane dla 1 pozycji.

Rowery elektryczne górskie HARDTAIL

Ponadto nasze rowery górskie są dostępne za pomocą silników elektrycznych i tylnych amortyzatorów o nazwie 'E-MTBHARDTAIL’. Jest bardzo skuteczny na górskich drogach. Nasze rowery dostępne są w następujących rozmiarach: 27′′ i 29′′.

Czas zaplanować przygodę !

Ten formularz podróży przyciąga entuzjastów. Wycieczki rowerowe oferują dogodną okazję, aby zobaczyć nie tylko Zakopane, ale i okolice, jak również wycieczkę w głąb Podhala. Jest to niewiarygodnie dobry sposób na obserwowanie piękna natury, ale jest również o wiele bardziej wydajny i łatwy niż wędrówka. Możesz wybrać rower elektryczny lub tradycyjny. W trudnych chwilach rower obsługuje silnik, który pozwala na większą przyjemność niż rzeczywisty wysiłek, aby być na nim napędzany. Wielu nie lubi kolarstwa górskiego.

Zdecydowanie polecam!

Absolutnie polecam! Nowoczesne centrum biurowe z miłym przyjaznym i skutecznym serwisem. Panowie są dumni z bezpieczeństwa klientów. Wypożyczam rower elektryczny i odbieram najwyższej klasy ebike Specialized, który wybrałem lekką i przyjemną trasę do Świątkowej Wielkiej przez Kotań.

Super ekipa

Niezła drużyna. Chcielibyśmy się spotkać. To świetna zabawa! Gotowe, sprawdzone pomysły na wycieczki. Różne rowery elektryczne najwyższej jakości w Krempnej.

Stacjonarne centrum testowe

Duża gama rowerów Istnieje szeroki wybór rowerów górskich w ogóle od Giant, w tym rowery elektryczne i rowery z w pełni rozłożone systemy zawieszenia. Najnowsze modele najnowsze produkty z 2022 Kolekcje. Usługa jest świadczona przez firmę rowerową, która zapewnia transport z miasta do centrum miasta bez opłat. Sprawdź mój rower. Czuję się jak profesjonalista patrzący na możliwości na ścieżkach rowerowych na pojedynczych torach.

Rezerwacja

Wynajem sprzętu: 1. Poznaj zasady wynajmu. 1. Rezerwacja online produktów za pośrednictwem stron internetowych. Podczas korzystania z tej strony, najemca musi dostarczyć zdjęcie ID. 2. 4. Wypożyczanie rowerów i depozyty w wysokości do 400 są pobierane we wczesnym terminie. Płatności są akceptowane gotówką i kartami kredytowymi. Przed wejściem do centrum testowego prosimy o zapoznanie się z warunkami wynajmu Lech Sports Rental. Dzierżawa nie podlega zwrotowi przez właściciela wypożyczonych rowerów. Czy ludzie są skłonni czuć się nieswojo w swoim otoczeniu? Już nie myślę, odwiedź naszych alpinistów!